Pěší pouť za duchovní povolání - Stražiště

25.04.2015 09:00

Pěší pouť za duchovní povolání na Stražiště

Dne 25. dubna 2015 v 9 hodin se sešla skupina poutníků před kostelem sv. Ignáce z Loyoly v Březnici. Cílem cesty byl kostel sv. Jana Křtitele na Stražišti. Pouť byla vedena naším kaplanem P. Mgr. Petrem Hovorkou a dvěma bohoslovci z Českých Budějovic.

Cesta vedla přírodou, prozářená dopoledním sluníčkem. Do cíle jsme dorazili zhruba po 90 minutách cesty. Někteří další poutníci přijeli vlakem, jiní automobily.

V 11 hodin začala mše svatá za duchovní povolání pro naši diecézi. Poté jsme byli pozváni na posezení u táboráku, které jsme rádi přijali.

Zpátky do Březnice nás přivezl vlak z Dobré Vody, který se obvzlášt líbil dětem.

Věříme, že tato pouť přinese své ovoce právě v tomto roce modliteb za duchovní povolání.

Fotografie z akce: https://svignacbreznice.rajce.idnes.cz/20150425_Pout_za_duchovni_povolani_Straziste