Farní tábor v Mirovicích

08.05.2015 11:00

Farní tábor v Mirovicích

V termínu od 8. - 10. května 2015 proběhl v Mirovicích na faře dětský farní tábor. Tábor připravila mládež našich farností pro děti starší i mladší. Na celý tábor dohlížel náš pan kaplan P. Mgr. Petr Hovorka.

Pro děti byl připraven pestrý program v podobě her - stopované, tvořivých dílen - přání maminkám ke dni matek, učení - morzeova abeceda, tance - diskotéka, spolupráce s ostatními - hry ve skupině. V sobotu dopoledne přijel děti navštívil náš bývalý kaplan P. Mgr. Jan Mikeš. Děti měly z této návštěvy velikou radost.

Všechny děti byly během programu hodnoceny, za splněné úkoly měly přiděleny body a v neděli po obědě byly vyhlášeny nejlepší tři z mladší, starších chlapců a z mladších, starších děvčat.

Děkujeme mládeži za úsilí, trpělivost, tvořivost a pevné nervy.

Tetě kuchařce Marušce děkujeme výborné jídlo.

Popis běhu tábora ústy vedoucích - příloha